Награждаване на победителите в конкурса „Моят Великден“

Днес в залата на Регионален исторически музей – Ямбол се състоя награждаването на отличените в конкурса за разказ и рисунка на тема „Моят Великден“.

В надпреварата се включиха 185 деца на възраст между 7 и 12 години, които пресъздадоха с думи и в картини своя незабравим спомен от празника. Жури от музейни специалисти определи най-добрите творби в различните категории и групи.

Наградите връчи директорът на музея гл. ас. д-р Стефан Бакърджиев, който благодари на всички участници в конкурса и им пожела да продължават да развиват своя талант.