VІІІ-ми Панаир на туристическите забавления и анимации, АР“Тракийски и античен град Кабиле“

VІІІ-ят Панаир на туристическите забавления и анимации, провел се в АР“Тракийски и античен град Кабиле“ на 22 и 23 юни, вече е в миналото. Събитието бе организирано от община Ямбол и Регионален исторически музей – Ямбол и бе част от програмата за празника на града. Благодарим на всички участници за прекрасното представяне и споделените емоции! Благодарим и на всички посетители, които избраха да прекарат горещите почивни дни с нас! Очакваме ви на следващото издание на Панаира!
В Панаира се представиха клубовете: Cohors II Lucensium, Антична Тракия, Ludus Lupercalis, НД „Традиция” – РК „Георги Дражев” и „Братята от Тонзос“ от Ямбол, Asociația Culturala Tomis – Асоциация културал Томис(гр. Констанца, Румъния), Dioklecijanova Legija – Диоклецианова легия(гр. Сплит, Хърватска), Побратимените тракийски племена, Ludus Traex – Лудус Тракс( гр. София), Проект Св. Лазар (гр.Пловдив), Ситалк (гр. Пловдив), д-р Константин Колев, Mos Maiorum Ulpiae Serdicae (София), Вълкашин(София)