С благодарност към всички, които направиха тази нощ невероятна!

Регионален исторически музей – Ямбол благодари за подкрепата и участието в Нощ на музеите 2018г. на своите партньори от Национална Баскетболна Лига/National Basketball League, Hoop Kids/Баскетболни Деца, BGO Software Basketball League, 7DaysBasketballMasterclass, на националния селекционер Любо Минчев, на Лили Борисова и Николай Костов от Национална Баскетболна Лига, на Станислав Говедаров и Евгени Иванов от БК”Тунджа”-Ямбол, на треньорите Андреан Илчев и Добрина Чолакова, както и на техните състезатели, на Орлин Атанасов от Българско Баскетболно Общество и Недко Недев от EnergySportsBG. Благодарим още на фолклорен танцов клуб „Оренда“, ПГХТТ – Ямбол и ПГ „Васил Левски“- Ямбол. Заедно създадохме незабравими спомени за всички, които се включиха в Моето музейно преживяване V! Благодарим на всички наши гости, в тази луда нощ!